Ranking stron, gdzie znajdziecie Państwo tylko najlepsze firmy.

Nasz portal to wielki ranking, w którym spośród najlepszych polskich przedsiębiorców z najróżniejszych branż staramy się wyszukać tych najbardziej wyróżniających się. Każdy wybór u nas dokonany jest dobry.

Pokoje Zakopane

pokoje Zakopane

Dumą naszego ośrodka szkoleniowo wypoczynkowego jest sala przeznaczona dla 60 osób, gdzie możecie Państwo zorganizować konferencje Zakopane, szkolenia i inne spotkania biznesowe. W Hotelu znajduje się także restauracja, w której szef kuchni serwuje potrawy regionalne, trzymając się tradycji, ale również wprowadzając smaki międzynarodowe. Wiemy jak ważna jest różnorodność, dlatego pokoje Zakopane zostały przygotowane w trzech wersjach: lux, standard oraz rodzinnym, z czego pokoje rodzinne mogą pomieścić do pięciu osób i znajdują się na poddaszu. Pensjonat Zakopane ponadto ma do zaoferowania salę fitness, wypożyczalnię sprzętu sportowego oraz inne ciekawe atrakcje.

Domena: marymont-sggw.pl

Odsłon wpisu: 13151

Ilość wejść: 7841

Google PR: n/a

Punktów w rankingu: 4.2

Oceń firmę:

1 2 3 4 5 6

Keywords: pokoje Zakopane, hotele w górach, hotel Zakopane, pokoje Kościelisko, Tatry noclegi, kwatery w Zakopanem, noclegi w Zakopanem, konferencje Zakopane, Zakopane kwatery

Komentarze (0)  •  Strona dodana 2014-04-10  • 

Opinia o stronie