Ranking stron, gdzie znajdziecie Państwo tylko najlepsze firmy.

Nasz portal to wielki ranking, w którym spośród najlepszych polskich przedsiębiorców z najróżniejszych branż staramy się wyszukać tych najbardziej wyróżniających się. Każdy wybór u nas dokonany jest dobry.

Home staging

home staging

Drogie, dobrze zlokalizowane domy, na pewno bardzo dużo zyskają na usługach home staging. W ich wypadku można liczyć na cenę rynkową bardzo mocno przekraczającą realną cenę budowy takiej nieruchomości. Sęk w tym, że takie przypadki to margines i zdecydowana większość z nas, kiedy sprzedaje domy, sprzedaje budynki, na które kiedyś nas samych było stać, a chociaż na pewno nie są to żadne rudery, pałace też to zwykle nie są. W takim wypadku nie możemy pozwolić ekipie prowadzącej home staging na całkowite zignorowanie kosztów i na działanie bez hamulców. Trzeba wybierać tylko najważniejsze rzeczy. Najważniejsze, czyli właściwie co? W każdym domu będzie to coś innego, ale zazwyczaj w pierwszej kolejności trzeba postawić na naprawę widocznych uszkodzeń, na przykład pęknięć ścian czy ukruszeń narożników. Innymi słowy, zaczynamy od tego, co się bardzo rzuca w oczy. W drugiej kolejności home staging powinien poprawiać rzeczy tańsze w wykonaniu, na przykład można odmalować ściany. Jest to proces prosty, a jeśli mieliśmy niemodne lub wypłowiałe kolory, efekt będzie piorunujący. Nie warto także oszczędzać na sprzątaniu, ponieważ ono też jest stosunkowo tanie, a pozbędziemy się rzeczy, które mogłyby mocno zniekształcić opinię potencjalnych kupujących.

Domena: loft-realestate.com

Odsłon wpisu: 13156

Ilość wejść: 7910

Google PR: 0

Punktów w rankingu: 4.1

Oceń firmę:

1 2 3 4 5 6

Keywords: home staging, domy Wola Justowska, domy na sprzedaż Kraków, biuro nieruchomości Kraków, home staging Kraków, domy na sprzedaż małopolskie, mieszkania Wola Justowska

Komentarze (0)  •  Strona dodana 2014-04-11  • 

Opinia o stronie